Кінороман Андрія Кокотюхи рекламують у київському метро

Кияни і гості столиці вже три тижні мають можливість бачити рекламу української книги в столичній підземці. Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» популяризує в такий спосіб історико-пригодницький кінороман «Червоний. Без лінії фронту» – 70-ту книгу авторства Андрія Кокотюхи. Рекламний борд розміщений на станції метро «Вокзальна». Його бачить кожен, хто їде сабвеєм у бік Хрещатика.

 

– Мені приємно, що українські видавці нарешті почали просувати свій продукт таким чином, – каже Андрій Кокотюха. – Ще приємніше стане, якщо ефективність подібної реклами підтвердиться завдяки зростанню продажів. А найкраще – коли книгу почнуть рекламувати широко й активно. Як, наприклад, у Франції.

 

Французькі книжкові новинки справді дуже активно й широко рекламуються в метро – і не лише в Парижі. Наприклад, місто Ліон теж має метрополітен, і пасажири, крім бордів із іншими товарами, бачать рекламу книжкових новинок. Отже, отримують інформацію про їх вихід та шукають у книгарнях. Крім того книги рекламують на всіх залізницях та автовокзалах, обкладинки нових книжок є елементами оформлення залізничних вагонів, також відповідні борди розміщують на платформах. Тобто, в місцях великого скупчення народу.

 

В Україні кращою рекламою книги є її екранізація. На початку 2000-них видані «Фоліо» романи Юрія Рогози «День народження Буржуя» і «День народження Буржуя-2», що лягли в основу однойменних серіалів, розійшлися тиражами понад 100 тисяч копій кожна. Під сучасну пору позитивно вплинули на тиражі екранізації романів «Століття Якова» Володимира Лиса та «Червоний» Андрія Кокотюхи. Щодо зовнішньої реклами, то в метро в різний час помічалися борди нових романів Любка Дереша і Макса Кідрука. Вулична реклама в Києві звертала увагу потенційних читачів на романи «Аеропорт» та «Рейс» Сергія Лойка, а у Львові – на «Адвоката з Личаківської» Андрія Кокотюхи.

Позначено ,

Залишити відповідь