Детектив від Кокотюхи

Джерело: https://www.yakaboo.ua/

Я люблю прозу Кокотюхи і цим все сказано. Коли я випадково дізналася, що він випустив перший роман зі своєї нової серії – я знала, що купуватиму і читатиму. Без варіантів.

Отже, що ми маємо? Детектив, події якого розгортаються на початку 20 століття. Молода пара, Анна та Іван Вольські, живуть спокійним та гармонійним життям у Києві. Він працює слідчим, вона вчителькою у школі. І все могло би бути добре, але якогось вечора, коли вони йдуть додому з театру, на Івана нападають і вбивають. Анна в цей момент втрачає свідомість. Поліція вирішує, що цей напад був абсолютно випадковим, з метою пограбування. І особистість вбитого нічого не значила. Але Анна розуміє, що це не так. Та й “грабіжники” нічого не взяли. Вона вирішує почати слідство самотужки. Адже, Іван був слідчим, то, можливо, його вбили через професійну діяльність?

У команді Анни її покоївка Христина, журналіст Гліб та авантюрна панночка Роза. Вони намагаються розплутати цю справу і виходять на картярський клуб. Особливість клубу полягає в тому, що гравці грають не на гроші, а на власне життя. Мабуть, Іван викрив діяльність цього клубу? Чи він сам грав? Читати раджу, роман дуже затягує, читається швидко і цікаво. Ну і мова – це ж Кокотюха, хіба потрібно ще щось пояснювати?)

Ася Курченко

Джерело: https://www.yakaboo.ua/

Залишити відповідь