Андрій Кокотюха адаптував для «Радіо «Культура» роман Ірен Роздобудько

3 лютого о 20.30 в ефірі «Радіо «Культура» – прем`єра. Звучатиме перша частина роману Ірен Роздобудько «Метелик не кричить». Це не повна, а спеціально адаптована для формату такого проекту версія. Адаптував роман колеги, а по суті – створив на його основі сценарій аудіокниги Андрій Кокотюха. Роман читає заслужена артистка України Ірина Мельник.

– Я приємно здивований і завжди тішуся, коли так збігаються обставини і є певна тяглість традицій, – коментує Андрій Кокотюха. – З «Радіо: Культура» співпрацюю як сценарист уже третій рік. І скажу впевнено: коли йдеться про читання якогось конкретного твору українського автора, там завжди підходять індивідуально до вибору актора. Це не диктор, який читає запропонований текст. Це – саме актор, який в процесі читання грає навіть не одну, а всі ролі, всіх дійових осіб. Отже, на мою думку, читання кожної книги на «Радіо «Культура» – театр одного актора.

Проект «Аудіокнижка» стартував у ефірі «Радіо «Культура» наприкінці 2017-того року. Мета проекту – ознайомити слухачів із актуальними українськими книжковими новинками від авторів, які вже здобули читацьку популярність. Андрій Кокотюха як сценарист підготував до ефіру 11 сценаріїв за творами колег. Серед них, крім книжок Ірен Роздобудько, твори Марини Гримич, братів Капранових, Ольги Саліпи, Андрія Куркова, Галини Горицької.

Позначено ,

Залишити відповідь