Перший тираж детективу «Темні таємниці» розійшовся за два місяці

Детективний роман Андрія Кокотюхи «Темні таємниці» вийшов друком 1 вересня 2018 року й традиційно був представлений на Форумі видавців у Львові. Це детектив, дія якого відбувається в наш час на Волині, в глибинці, де живуть дивні люди й з чужаками відбуваються дивні речі. Але як у видавця, так і в самого автора був певний скепсис щодо того, як працюватиме проект.

 

– Як автор уже 70-ти книжок давно пересвідчився: в Україні художні твори, дія яких відбувається тут і тепер, продаються не дуже добре. Причому – незалежно від жанру. Хіба що прізвище автора – Кідрук, це приємний виняток. Тим більше, якщо йдеться про детективний роман без любовної лінії. Українець – не той читач, котрого масово цікавить така література. Хоч на детективах і тримається видавничий бізнес розвинених країн.

 

Тим більш приємно було дізнатися: перший тираж «Темних таємниць» розійшовся за два осінніх місяці – вересень і жовтень. Він був порівняно невеликим – 4 тисячі копій. Проте для українського книжкового ринку така кількість за такий термін – гарний показник. Тож видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» додрукувало тираж і вже веде переговори з автором про продовження серії саме україномовних детективів на сучасну тематику. Містичні загадки й моторошні таємниці вітаються.

Позначено , ,

Залишити відповідь