Телевізійна прем’єра «Червоного» відбудеться на каналі ICTV

Данило Червоний, герой однойменного роману Андрія Кокотюхи, вкотре переможе своїх ворогів. Цього разу – в ефірі каналу ICTV. 10 травня о 20.05 тут відбудеться телевізійна прем`єра фільму Зази Буадзе «Червоний». https://ictv.ua/ua/tvproject/chervonij/ Медіа вже встигли назвати прем`єру гучною. https://focus.ua/country/397254/

У основі історико-пригодницької драми «Червоний» – третя частина згаданого роману. За сюжетом, хорунжий Української Повстанської Армії Данило Червоний на псевдо Остап потрапляє в віддалений табір ГУЛАГу, де каторжани приречені на повільну смерть від голоду та непосильної праці. Табірна адміністрація, керована майором Абрамовим, відчуває небезпеку, яка йде від ув`язнених повстанців. Тож вирішує нацькувати на Червоного з побратимами кримінальників. Але українці спершу дають відсіч їм, потім – кидають виклик Абрамову, піднявши збройне повстання й вирвавшись на волю.

Стрічка «Червоний» потрапила в топ-5 українських фільмів-лідерів прокату 2017-го року. Цьогоріч фільм отримав приз Української кіноакадемії «Золота Дзиґа» в номінації «За кращі костюми», що для історичного фільму дуже важливо. У лютому цього року почалися зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту», який розкаже про юнацькі роки Данила Червоного та його становлення на шлях опору.

Наразі продюсери ведуть переговори з каналом ICTV про створення 12-серійної телевізійної версії історії Червоного. Події охоплять період із 1938 по 1948 рік, покажуть міжвоєнний, воєнний і повоєнний періоди історії України та боротьби українців із ворогами.

Залишити відповідь