Римма Зюбіна яскраво зіграла в «Автомобілі з Пекарської»

У новому році «UA:Українське радіо» продовжує запис радіосеріалу за циклом ретродетективів  Андрія Кокотюхи. Вже записані радіоп`єси «Адвокат із Личаківської» та «Привид із Валової». На черзі – «Автомобіль із Пекарської», третя книга циклу. За сюжетом, колишній київський адвокат, а нині – помічник львівського нотаря Клим Кошовий береться розкрити вбивство доньки нафтового магната. Й тим самим – виправдати лідера львівських злодіїв Густава Сілезького, якого підозрює поліція. Але нема на те ради, Клим винен злодію послугу…

– З усіх книг циклу «Автомобіль…» – найбільш «жіноча», – пояснює автор. – Загибла за життя була яскравою, незалежною, любила епатувати, водила авто. Також мала модний салон, тож інтрига крутиться в світі, більше близькому жінкам. Ну, і куди без фатального кохання, ревнощів, зрад і таємних побачень.

Жіночу тему підсилила популярна акторка Римма Зюбіна. Вона зіграла голосом невеличку, але дуже важливу для розуміння сюжету й в цілому – епохи роль. Її героїня, нудьгуюча дружина депутата галицького сейму пані Ружена стає учасницею таємного клубу любителів заборонених насолод.  

– Під час запису вона показала окрему міні-виставу, – ділиться враженнями Андрій Кокотюха. – Дала майстер-клас із входження в роль, перевтілення в рамках однієї сцени від комічного до трагічного – й вихід із образу, але не з ролі. Присутні не стримували сміху й оплесків, було круто.

Нагадаємо, що у радіосеріалі акторський склад – зірковий. Голос Клима Кошового – Євген Нищук, Магди Богданович – Ольга Сумська, Йозефа Шацького – Дмитро Завадський, комісара Віхури – Сергій Калантай, злодія Єжи Тими – Роман Ясиновський.

Минулого року «Адвокат із Личаківської» отримав ще одне нове життя. Перша серія ретро-детективу вийшла в форматі аудіокниги. Пропонує її українська аудіокнигання «Абук» https://abuk.com.ua . За сприяння туристичної компанії «Феєрія» Андрій Кокотюха  мав змогу тиждень попрацювати в Парижі. Аби підготувати продовження пригод Клима Кошового: вони перетвориться в «паризьку трилогію». Перша книга – «Голова з площі Пігаль» – побачить світ у видавництві «Фоліо» у вересні 2020 року. Події розгорнуться п`ять років після тих, які завершили «львівський цикл» у романі «Офіцер із Стрийського парку».

Позначено ,

Залишити відповідь