Побачила світ нова книга Андрія Кокотюхи – 68-ма за ліком

«Темні таємниці» – таку назву має новий детективний роман Андрія Кокотюхи. Книга побачила світ 1 вересня 2018 року. В ній автор повертається до сучасного детективу, в якому не працював 5 попередніх років. У період з 2012 по 2017 письменник і сценарист плідно працював у жанрах історико-пригодницького роману та ретро-детективу, а також – втілив 5 сценаріїв, 3 з яких, включно з «Червоним» та «Століттям Якова», теж були історичними.

– Я дуже втомився від історичної та ретро-тематики, – пояснює пан Кокотюха причину, з якої повернувся до сюжетів, навіяних сьогоденням. – Ще коли дописував «Офіцера із Стрийського парку», сьому частину «львівської» ретро-серії, відчув виснаженість та вичерпаність. Ходив по колу, не бачив нових для себе тем. Тож засмутив видавців, поставивши історичні й ретроромани на паузу. А засмучені вони через те, що саме історичні книги, чи художні, чи документальні, поруч із дитячими є найбільш затребуваними в Україні. Отже, мають великий читацький попит та, відповідно, більші тиражі.

Детектив «Темні таємниці» написаний за три весняні місяці 2018 року. У цьому детективі Андрій Кокотюха повертається до улюбленої й освоєної в «Темній воді», «Легенді про Безголового» й «Аномальній зоні» української готики. За сюжетом, десь у лісах на Волині, недалеко від прикордоння, зникає без сліду Яна, донька київської ділової жінки Ольги Барви. Місцева поліція робить усе можливе, аби Ольга відчепилася – нема мертвого тіла, нема й криміналу. Дівчина вже доросла, здатна сама про себе подбати й відповідати за власні вчинки. Мовляв, погуляє й повернеться. Втомившись битися головою об стіну, Ольга звертається по допомогу до колишнього поліцейського Вадима Чотаря. У нього складний характер, до того ж він кульгає й постійно бурчить. Проте він погоджується: про ліс, де зникла Яна, давно ходять погані чутки. Там і проклята дорога, і покинуте село, і, кажуть, лиховісний маньяк полює…

Перша велика презентація «Темних таємниць» планується під час Львівського Форуму видавців 19-22 вересня. Стартовий тираж заявлений у 4 тисячі копій. А сам автор не без підстав сподівається на екранізацію роману.

 

Позначено ,

Залишити відповідь