Новий ретро-детектив Андрія Кокотюхи став лідером продажів

Роман «Вигнанець і навчена відьма» потрапив до книжок видавництва «Vivat!», які стали лідерами продажів за підсумками 26-того Фуруму видавців у Львові. Ретро-детектив посів третє місце в сегменті «Художня література» після детективів «Ловець душ» Донато Каррізі та «Пасажира №23» Себастьяна Фіцєка. Серед перших позицій є ще одна книга українського автора – фентезі «Академія Аматерасу» Наталії Матолинець. Вона посіла п`яту позицію.

«Вигнанець і навчена відьма» – друга книга з нового циклу ретро-детективів Андрія Кокотюхи. Перший роман «Вигнанець і чорна вдова» побачив світ у травні цього року й так само потрапив до топ продажів від видавництва «Vivat!» на цьогорічному Книжковому Арсеналі. Згаданий роман вийшов наприкінці серпня, а 13 вересня, напередодні Форуму, був презентований у Полтаві. Представлення мало формат ретро-вечірки. https://gazeta.ua/articles/culture/_vintazhne-vbrannya-storichni-recepti-ta-tango-prezentuvali-detektiv-podiyi-yakogo-rozgortayutsya-v-carskij-poltavi-foto/927836

Дія відбувається в Полтаві 2011 року. За сюжетом, сищик-вигнанець Платон Чечель виконує делікатне доручення: дізнається, чи пов`язана небачена раніше моровиця худоби з чарами місцевої панночки, котру вважають відьмою. Розслідування може коштувати життя самому Чечелю.

У циклі ретро-детективів «Вигнанець» заплановано п`ять романів. Третя і четверта книга циклу побачать світ у видавництві «Vivat!» протягом 2020 року. Фінальна книга буде представлена у травні 2021 року. За результатами цьогорічних Книжкового Арсеналу та Форуму видавців можна напевне сказати: атмосферні ретро-романи на українському матеріалі є одним із найбільш затребуваних українськими читачами сегментів.

Успіх мають не лише ретро-детективи. Так, 2014 року побачив світ роман Софії Андрухович «Фелікс Австрія», зараз триває його екранізація. Також наближаються до фінішу переговори щодо екранізації роману Андрія Кокотюхи «Адвокат із Личаківської» – першої книги «львівського» ретро-циклу.

https://gazeta.ua/articles/culture/_vintazhne-vbrannya-storichni-recepti-ta-tango-prezentuvali-detektiv-podiyi-yakogo-rozgortayutsya-v-carskij-poltavi-foto/927836?fbclid=IwФото Ольги Стенько. Презентація ретророману “Вигнанець і навчена відьма” у Полтаві 13.09.2019.

Залишити відповідь