Бойове хрещення Данило Червоний пройшов у Бережанах

24 лютого в Бережанах, що на Тернопільщині, почалися зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту». https://news-te.blogspot.com/2018/02/aa-o-i-o-ii-o.html?m=1 За словами генерального продюсера компанії «ІнсайтМедіа продюсерський центр» Володимира Філіппова, це – передісторія фільму «Червоний», який вийшов на екрани 24 серпня 2017-го і за підсумками став одним із лідерів прокату серед українських стрічок, котрі побачили світ протягом року. Події нового фільму охоплять період із 1935 по 1945 рік та розкажуть про становлення та змужніння Данила Червоного. Зокрема, стане зрозуміло, як він опинився в сталінському концтаборі і чому майже весь час мовчав.

 

Сценарій фільму «Червоний. Без лінії фронту» написав Андрій Кокотюха. Він частково базується на двох частинах роману «Червоний», але здебільшого це зовсім нова історія, яка ляже в основу нового роману. Новелізація сценарію буде створена після завершення знімального періоду. Однойменний роман побачить світ у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» 2019-го року, одночасно з прем`єрою стрічки. Головну роль, як і першому фільмі, зіграє актор Микола Береза.

 

За сюжетом, у Бережанах студент кременецького ліцею Данило Червоний пройде бойове хрещення. http://nova.te.ua/statti/u-berezhanah-rozpochalysya-zjomky-filmu-chervonyj-bez-liniyi-frontu/ Він візьме участь у акції, яка має на меті ліквідацію прокурора-українофоба Гомбровського. Герої не бачать іншого способу зупинити судилище над своїм побратимом, українцем Зеноном. До речі, роль прокурора виконав мер міста Кременець Олексій Ковальчук. Саме в Кременці зараз проходить наступний етап зйомок. 

 

Зйомки фільму сколихнули старовинні Бережани. Місцеві жителі активно брали участь у масових сценах. https://www.tenews.org.ua/post/view/1519803820-yak-berezhani-pereneslis-u-1935-rik-u-film–chervoniy-bez-linii-frontu Усього було задіяно 200 осіб, котрі перейнялися процесом попри безжальний двадцятиградусний мороз. Бережанці приносили на знімальний майданчик одяг і речі, котрі збереглися в їхніх родинах від 1930-х років. Це допомогло режисерові Зазі Буадзе максимально точно відтворити атмосферу міжвоєнного часу.  

(Фото із знімального майданчику, м. Бережани 24.02.2018)

Позначено

Залишити відповідь