«Аномальну зону» Андрія Кокотюхи перекладуть арабською

«Один із прикладів успішного просування української комерційної літератури на перспективний книжковий ринок, який активно розвивається», – так видавець Микола Кравченко оцінив укладену видавництвами «Нора Друк» (Київ) та «Arab Scientific Publishers» (Бейрут) угоду про видання роману Андрія Кокотюхи «Аномальна зона» в Лівані. Також, зі слів пана Кравченка, кількість арабомовних читачів з 22 країн оцінюється майже в 300 млн осіб.

Угода стала можливою після того, як «Анормальна зона» раніше вийшла у Франції в перекладі Ірини Дмитришин. Книга витримала два видання (видавництво «Michel Lafon» та кишеньковий формат у видавництві «POCKET») та створила прецедент: стала першим детективним романом українського автора, перекладеним на французьку з української. А також – першим українським детективом за всю історію міжнародного фестивалю детективної літератури Quais du Polar у Ліоні. Андрій Кокотюха особисто представляв  « Zone d’Anomalie » на фестивалі в березні 2017 року й під час автограф-сесій та  спілкування з читачами продав 84 примірники.

«Аномальна зона» – третій детективний роман Андрія Кокотюхи з «готичної» серії. «Темна вода» та «Легенда про Безголового» – відповідно перший та другий з цієї серії, побачили світ у видавництві «Нора Друк» у 2006-2007 роках, й після того витримали ще два видання. Об’єднує ці романи не наскрізний герой і не місце дії, а неодмінна містична складова, яку мають скоєні злочини. Зокрема, в «Аномальній зоні» герої стикаються з жертвами аномалії, що відбувається в покинутому від часів Чорнобильської катастрофи селі на Житомирщині. Потрапивши в село, люди спершу зникають, а потім з’являються з частково або повністю стертою пам`яттю.

Крім згаданих, до готичних детективів Андрія Кокотюхи належать романи «Таємне джерело», «Пророчиця», «Повний місяць», «Привид із Валової» (друга книга «львівської» серії») та романи циклу «Павутиння мороку»: «Розбите дзеркало» і «Лихе око». У цьому напрямку автор має намір працювати й надалі, адже читачам в Україні подобаються романи не лише детективні , а й з  елементами містики та готики.

http://www.kokotuha.com/product/%d0%ba%d0%be%d0%ba%d0%be%d1%82%d1%8e%d1%85%d0%b0-%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80%d1%96%d0%b9-%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%be%d0%bd%d0%b0/
Позначено

Залишити відповідь