Повстанці, коханки й чудовиська – у лідерах продажів

За підсумками року, що минув, інтернет–книгарня «Сайт Андрія Кокотюхи» визначила книги, що користувалися найбільшим попитом. Перше місце очікувано посів «Червоний. Без лінії фронту» – найновіша, 70-та книга авторства Андрія Кокотюхи. Друге місце з невеликим відривом розділили книги з циклу ретро-романів «Коханка з площі Ринок» та «Офіцер із Стрийського парку». На третьому – нова редакція готичного детективу «Темна вода» і продовження циклу детективів для хлопчиків «Гімназист і Вогняний змій».

– Пояснити другу позицію я можу, – коментує автор Андрій Кокотюха. – З точки зору маркетингу назва п’ятої книги ретро-циклу, «Коханка з площі Ринок», виявилося дуже вдалим. Роман побачив світ восени 2016 року, тираж додруковувався кілька разів. Працює слово «коханка», а в самому романі активно розвиваються особисті стосунки головних героїв – Клима Кошового і Магди Богданович. Це не романтична лінія, але – лінія пристрасті, яка зближує героїв у критичний момент, момент найбільшої небезпеки для життя обох.

Роман «Темна вода» не перевидавався від 2006-го року. Це перший і єдиний детективний твір за всю історію конкурсу «Коронація слова», який здобув Гран-прі. До всього «Темна вода» – детектив, яким Андрій Кокотюха відкрив «готичний» цикл. У сюжеті кожного з творів циклу присутня містична загадка. А головні герої всякий раз стикаються з обставинами, котрі змушують припустити втручання потойбічних сил. До циклу, крім «Темної води», належать «Легенда про Безголового», «Аномальна зона», «Пророчиця», «Таємне джерело», «Темні таємниці». 

Позначено , , , ,

Залишити відповідь